Password Have I Been Pwned? (7.x-2.0-beta1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Block
ru: Блок

en: Security
ru: Безопасность

en: Ignore
ru: Игнорировать

en: Threshold
ru: Пороговое значение

en: Warn
ru: Предупреждение

en: User Agent
ru: Программа пользователя

en: Timeout
ru: Время ожидания

en: API settings
ru: Параметры API
