Password Have I Been Pwned? (7.x-2.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Block
ar: الصندوق

en: Warning
ar: تحذير

en: Security
ar: الأمن والحماية

en: Ignore
ar: تجاهل

en: Password reset
ar: تغيير كلمة المرور
