Password Have I Been Pwned? (7.x-2.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Block
ca: Bloc

en: Warning
ca: Avís

en: Security
ca: Seguretat

en: Ignore
ca: Ignora

en: Threshold
ca: Llindar
