Password Have I Been Pwned? (7.x-2.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Block
cs: Blok

en: Warning
cs: Varování

en: Security
cs: Bezpečnost

en: Ignore
cs: Ignorovat

en: Threshold
cs: Práh

en: Password reset
cs: Reset hesla
