Password Have I Been Pwned? (7.x-2.0) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Block
es: Bloque

en: Warning
es: Advertencia

en: Security
es: Seguridad

en: Ignore
es: Ignorar

en: Threshold
es: Umbral

en: Warn
es: Alertar

en: Password reset
es: Recuperar contraseña

en: User Agent
es: Agente de usuario

en: Timeout
es: Tiempo de espera
