Password Have I Been Pwned? (7.x-2.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Block
fi: Lohko

en: Warning
fi: Varoitus

en: Security
fi: Turvallisuus

en: Ignore
fi: Ohita

en: Timeout
fi: Aikakatkaisu
