Password Have I Been Pwned? (7.x-2.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Block
fr: Bloc

en: Warning
fr: Avertissement

en: Security
fr: Sécurité

en: Ignore
fr: Ignorer

en: Threshold
fr: Seuil

en: Password reset
fr: Réinitialisation du mot de passe

en: Timeout
fr: Temps limite

en: API settings
fr: Paramètres de l'API
