Password Have I Been Pwned? (7.x-2.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Block
hu: Blokk

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: Security
hu: Biztonság

en: Ignore
hu: Mellőz

en: Threshold
hu: Küszöbérték

en: User Agent
hu: Böngésző

en: Timeout
hu: Időtúllépés
