Password Have I Been Pwned? (7.x-2.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Block
lt: Blokas

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Security
lt: Saugumas

en: Ignore
lt: Ignoruoti

en: Threshold
lt: Slenkstis
