Password Have I Been Pwned? (7.x-2.0) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Block
pt: Bloco

en: Warning
pt: Aviso

en: Security
pt: Segurança

en: Ignore
pt: Ignorar

en: Threshold
pt: Limite

en: User Agent
pt: Agente do usuário

en: Policies
pt: Políticas
