Password Have I Been Pwned? (7.x-2.1) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Warning
de: Warnung

en: Security
de: Sicherheit

en: Ignore
de: Ignorieren

en: Threshold
de: Grenzwert

en: Warn
de: Warnen

en: Password reset
de: Passwort zurückgesetzt

en: User Agent
de: User-Agent

en: Timeout
de: Zeitüberschreitung

en: API settings
de: API-Einstellungen

en: Policies
de: Richtlinen
