Password Have I Been Pwned? (7.x-2.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Block
gl: Bloque

en: Warning
gl: Alerta

en: Security
gl: Seguranza

en: Ignore
gl: Ignorar

en: Threshold
gl: Umbral
