Password Have I Been Pwned? (7.x-2.1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Warning
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: Security
kn: ಸುರಕ್ಷತೆ

en: Ignore
kn: ಉಪೇಕ್ಷಿಸು

en: Warn
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: Timeout
kn: ಕಾಲಾವಕಾಶ ಮುಗಿದಿದೆ
