Password Have I Been Pwned? (7.x-2.1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Block
lv: Bloks

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Security
lv: Drošība

en: Ignore
lv: Ignorēt

en: Threshold
lv: Slieksnis
