Password Have I Been Pwned? (7.x-2.1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Block
pl: Blok

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Security
pl: Bezpieczeństwo

en: Ignore
pl: Ignoruj

en: Threshold
pl: Próg

en: Password reset
pl: Resetowanie hasła

en: Timeout
pl: Czas oczekiwania

en: API settings
pl: Ustawienia API
