Password Have I Been Pwned? (7.x-2.1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Block
it: Blocco

en: Warning
it: Avviso

en: Security
it: Sicurezza

en: Ignore
it: Ignora

en: Threshold
it: Soglia
