Password Have I Been Pwned? (7.x-2.1) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Block
nl: Blok

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Security
nl: Beveiliging

en: Ignore
nl: Negeren

en: Threshold
nl: Drempelwaarde

en: Password reset
nl: Wachtwoord opnieuw instellen

en: Timeout
nl: Time-out

en: API settings
nl: API-instellingen

en: Policies
nl: Beleid
