Password Have I Been Pwned? (7.x-2.1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Block
tr: Blok

en: Warning
tr: Uyarı

en: Security
tr: Güvenlik

en: Ignore
tr: Yoksay

en: Threshold
tr: Eşik

en: Timeout
tr: Zaman aşımı

en: Policies
tr: Kurallar
