Password Have I Been Pwned? (7.x-2.1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Block
uk: Блок

en: Warning
uk: Попередження

en: Security
uk: Безпека

en: Ignore
uk: Нехтувати

en: Threshold
uk: Поріг

en: Warn
uk: Попередження

en: Timeout
uk: Час очікування

en: API settings
uk: Налаштування API

en: Policies
uk: Політики
