Password Notification (7.x-2.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Subject
ar: الموضوع

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Message
ar: الرسالة

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Other
ar: آخر

en: Limit
ar: حد

en: Apply
ar: تطبيق

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ar: حدث خطأ اثناء معالجة  %error_operation في وسائط : @arguments
