Password Notification (7.x-2.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Subject
ast: Asuntu

en: Reset
ast: Reafitar

en: Message
ast: Mensax

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Other
ast: Otru
