Password Notification (7.x-2.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Username
bg: Потребителско име

en: Subject
bg: Тема

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Message
bg: Съобщение

en: Email
bg: Е-поща

en: Other
bg: Други

en: Apply
bg: Търси
