Password Notification (7.x-2.0) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Username
es: Nombre de usuario

en: Subject
es: Asunto

en: Reset
es: Restablecer

en: Message
es: Mensaje

en: Email
es: Correo electrónico

en: Start Date
es: Fecha inicial

en: End Date
es: Fecha Final

en: Other
es: Otro(s)

en: Limit
es: Límite

en: The mail's subject.
es: El asunto del correo.

en: Apply
es: Aplicar

en: Processed @current out of @total.
es: Procesadas @current de @total.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
es: Se ha producido un error mientras se procesaba %error_operation con los argumentos: @arguments
