Password Notification (7.x-2.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Subject
et: Teema

en: Reset
et: Tühista

en: Message
et: Teade

en: Email
et: E-kiri

en: Start Date
et: Alguskuupäev

en: Other
et: Muu

en: Limit
et: Limiit

en: Apply
et: Rakenda

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
et: Ilmnes viga %error_operation töötlemisel argumentidega @arguments
