Password Notification (7.x-2.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Username
is: Brúkaranavn

en: Subject
is: Yvirskrift

en: Reset
is: Tómstilla

en: Message
is: Boð

en: Other
is: Annað
