Password Notification (7.x-2.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Subject
ka: სათაური

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Other
ka: სხვა
