Password Notification (7.x-2.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Reset
kk: Ысыру

en: Message
kk: Хабарлама

en: Other
kk: Басқа
