Password Notification (7.x-2.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Subject
nn: Emne

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Message
nn: Melding

en: Start Date
nn: Startdato

en: Other
nn: Andre

en: Apply
nn: Bruk
