Password Notification (7.x-2.0) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Subject
pl: Tytuł

en: Reset
pl: Resetuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Start Date
pl: Data początkowa

en: End Date
pl: Data końcowa

en: Other
pl: Inne

en: Limit
pl: Ograniczenie

en: The mail's subject.
pl: Temat wiadomości

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Processed @current out of @total.
pl: Ukończono @current z @total.

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
pl: Wystąpił błąd w trakcie przetwarzania %error_operation z argumentami: @arguments
