Password Notification (7.x-2.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Subject
sq: Subjekti

en: Reset
sq: Rifillo

en: Message
sq: Mesazhi

en: Other
sq: Tjetër
