Password Notification (7.x-2.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Subject
ca: Assumpte

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Message
ca: Missatge

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Start Date
ca: Data d'inici

en: End Date
ca: Data de finalització

en: Other
ca: Altres

en: Limit
ca: Límit

en: Apply
ca: Aplica

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava %error_operation amb els arguments: @arguments
