Password Notification (7.x-2.0) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Subject
fi: Aihe

en: Reset
fi: Palauta

en: Message
fi: Viesti

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Start Date
fi: Alkamispäivä

en: End Date
fi: Päättymispäivä

en: Other
fi: Muu

en: Limit
fi: Rajoitus

en: The mail's subject.
fi: Sähköpostin aihe

en: Apply
fi: Käytä

en: Processed @current out of @total.
fi: Prosessoitu @current (@total).
