Password Notification (7.x-2.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Subject
gl: Asunto

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Message
gl: Mensaxe

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Start Date
gl: Data de Inicio

en: End Date
gl: Data de Fin

en: Other
gl: Outro

en: Limit
gl: Límite

en: Apply
gl: Aplicar
