Password Notification (7.x-2.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Subject
jv: Subyek

en: Reset
jv: Baléknā

en: Message
jv: Pesen

en: Other
jv: Liyané
