Password Notification (7.x-2.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Message
ku: پەیام

en: Email
ku: ئیمێل

en: Other
ku: هیتر
