Password Notification (7.x-2.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Username
my: အမည်

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Message
my: သတင်း

en: Other
my: အခြား
