Password Notification (7.x-2.0) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Subject
sk: Predmet

en: Message
sk: Správa

en: Email
sk: E-mail

en: Start Date
sk: Dátum začatia

en: End Date
sk: Dátum ukončenia

en: Other
sk: Ostatné

en: Apply
sk: Použiť

en: Processed @current out of @total.
sk: Spracované @current / @total.
