Password Notification (7.x-2.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Subject
te: విషయం

en: Message
te: సందేశం

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Other
te: ఇతర

en: Apply
te: ఆపాదించు
