Password Notification (7.x-2.0) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Subject
tr: Konu

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Message
tr: İleti

en: Email
tr: E-posta

en: Start Date
tr: Başlangıç Tarihi

en: End Date
tr: Bitiş Tarihi

en: Other
tr: Diğer

en: Limit
tr: Sınır

en: The mail's subject.
tr: E-postanın konusu.

en: Apply
tr: Uygula

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
tr: %error_operation argümanları şu argümanlarla işlenirken bir hata oluştu: @arguments
