Password Notification (7.x-2.0) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Other
ug: باشقا

en: Apply
ug: قوللىنىش
