Password Policy (7.x-1.0-beta3) - en to az translation catalogue (37 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Password
az: Parol

en: Weight
az: Çəki

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Add
az: Əlavə et

en: View
az: Görünüş

en: Length
az: Uzunluq

en: History
az: Tarix

en: Create
az: Yaradıldı

en: Good
az: Yaxşı

en: Roles
az: Rollar

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Medium
az: Orta

en: Other
az: Digər

en: Change
az: Dəyişmək

en: The changes have been saved.
az: Dəyişikliklər yadda saxlanıldı.

en: Blocked
az: Blok edilib

en: Passwords match:
az: Parollar uyğun gəlir:

en: Role ID.
az: Rol ID.

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
az: Cari istifadəçi parolunu dəyişmək üçün hər iki sahəyə yeni parolu daxil edin.
