Password policy (7.x-1.0-beta3) - en to bg translation catalogue (39 entries)

en: Save configuration
bg: Запази настройката

en: Reset to defaults
bg: Върни се към стойностите по подразбиране

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Username
bg: Потребителско име

en: List
bg: Списък

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Enabled
bg: Активиран

en: Action
bg: Действие

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Available variables are:
bg: Достъпните променливи са:

en: Edit
bg: Редактирай

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Password
bg: Парола

en: Weight
bg: Тегло

en: The configuration options have been saved.
bg: Настройките са запазени.

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Save
bg: Запази

en: Add
bg: Добави

en: View
bg: Прегледай

en: Length
bg: Времетраене

en: History
bg: История

en: The configuration options have been reset to their default values.
bg: Опциите за настройка са възстановени на стойности по подразбиране.

en: Create
bg: Създаване

en: Roles
bg: Роли

en: Medium
bg: Среда

en: Other
bg: Други

en: Save changes
bg: Запази промените

en: The changes have been saved.
bg: Промените бяха записани.

en: Blocked
bg: Блокиран

en: Passwords match:
bg: Съвпадение пароли:

en: User's {users}.uid.
bg: {users}.uid на потребител.

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
bg: За да промените текущата потребителска парола, въведете новата парола и в двете полета.

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title
