Password Policy (7.x-1.0-beta3) - en to hr translation catalogue (45 entries)

en: Save configuration
hr: Spremi postavke

en: Reset to defaults
hr: Povrat na zadane postavke

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Username
hr: Korisničko ime

en: List
hr: Popis

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Description
hr: Opis

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Action
hr: Akcija

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Available variables are:
hr: Dostupne varijable su:

en: Edit
hr: Uredi

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Password
hr: Lozinka

en: Weight
hr: Težina

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Save
hr: Spremi

en: Add
hr: Dodaj

en: View
hr: Pregled

en: Length
hr: Dužina

en: History
hr: Povijest

en: The configuration options have been reset to their default values.
hr: Postavke konfiguracije vraćene na zadane vrijednosti.

en: Create
hr: Stvori

en: Good
hr: Dobra

en: Roles
hr: Uloge

en: Warning
hr: Upozorenje

en: Medium
hr: Srednji

en: Other
hr: Ostalo

en: Save changes
hr: Spremi promjene

en: Visibility settings
hr: Postavke vidljivosti

en: Change
hr: Promijeni

en: The changes have been saved.
hr: Promjene su spremljene.

en: digits
hr: znamenke

en: Blocked
hr: Blokiran

en: Passwords match:
hr: Podudaranje lozinki:

en: E-mail notification settings
hr: Postavke obavijesti e-poštom

en: Punctuation
hr: Interpunkcija

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
hr: Kako biste promijenili trenutnu loziniku, unesite novu lozinku u oba polja.

en: Weight for @title
hr: Težina za @title
