Password policy (7.x-1.0-beta3) - en to ku translation catalogue (38 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Reset to defaults
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری بنەڕەتی

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: List
ku: لیستە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Action
ku: کردار

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Weight
ku: سەنگ

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Add
ku: زیاد بکە

en: View
ku: پیشاندان

en: History
ku: مێژوو

en: The configuration options have been reset to their default values.
ku: هەڵبژرادنەکانی ڕێکخستن گەڕێنرانەوە سەر نرخە بنەڕەتییەکانی خۆیان.

en: Create
ku: درووستکردن

en: Good
ku: باشە

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Warning
ku: ئاگاداری

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: Other
ku: هیتر

en: Save changes
ku: پاشەکەوتکردنی گۆڕانکارییەکان

en: The changes have been saved.
ku: گۆڕانکارییەکان هەڵگیران.

en: Blocked
ku: بلۆککراوە

en: Passwords match:
ku: هەردوو وشەنهێنییەکە وەک یەکن:

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
ku: بۆ گۆڕینی وشەنهێنی ئێستای بەکارهێنەر، وشەنهێنی نوێ لەهەر دوو بۆشاییدا پڕبکەوە.

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
