Password Policy (7.x-1.0-beta4) - en to oc translation catalogue (46 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Reset to defaults
oc: Reïnicializar a las valors per defaut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Operations
oc: Accions

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: List
oc: Listar

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Enabled
oc: Activat

en: Action
oc: Accion

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Available variables are:
oc: Las variablas disponiblas son  :

en: Edit
oc: Modificar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Password
oc: Senhal

en: Weight
oc: Pes

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Add
oc: Apondre

en: View
oc: Veire

en: Length
oc: Longor

en: History
oc: Istoric

en: The configuration options have been reset to their default values.
oc: Las opcions de configuracion son estadas reïnicializadas a lors valara per defaut.

en: Create
oc: Crear

en: Good
oc: Plan

en: Roles
oc: Ròtles

en: Warning
oc: Avertiment

en: Medium
oc: Mejan

en: Other
oc: Autre

en: Save changes
oc: Enregistrar los cambiaments

en: Visibility settings
oc: Paramètres de visibilitat

en: Expiration
oc: Expiracion

en: Change
oc: Modificar

en: The changes have been saved.
oc: Los cambiaments son estats enregistrats.

en: Blocked
oc: Blocat

en: Passwords match:
oc: Concordància dels senhals :

en: Uppercase
oc: Majuscula

en: Lowercase
oc: Minusculas

en: Punctuation
oc: Ponctuation

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
oc: Per modificar lo senhal actual, picatz un senhal novèl dins caduna de las doas zònas de tèxte.

en: Weight for @title
oc: Pes de @title
