Password policy (7.x-1.0-beta4) - en to vi translation catalogue (46 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Reset to defaults
vi: Trả về mặc định

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Operations
vi: Thao tác

en: Username
vi: Tên người dùng

en: List
vi: Danh sách

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Description
vi: Mô tả

en: Enabled
vi: Bật

en: Action
vi: Thao tác

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Available variables are:
vi: Các biến số có hiệu lực là:

en: Edit
vi: Sửa

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Weight
vi: Độ nặng

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: edit
vi: sửa

en: Save
vi: Lưu

en: Add
vi: Thêm

en: View
vi: Xem

en: Length
vi: Chiều dài

en: History
vi: Lịch sử

en: The configuration options have been reset to their default values.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được trả về giá trị mặc định.

en: Create
vi: Tạo

en: Good
vi: Tốt

en: Roles
vi: Vai trò

en: Warning
vi: Cảnh báo

en: Medium
vi: Vừa

en: Other
vi: Khác

en: Save changes
vi: Lưu các thay đổi

en: Visibility settings
vi: Các thiết lập hiển thị

en: Change
vi: Thay đổi

en: The changes have been saved.
vi: Thay đổi đã được lưu lại.

en: Blocked
vi: Đã khóa

en: Passwords match:
vi: Mật khẩu hợp lệ:

en: Uppercase
vi: Chữ hoa

en: User's {users}.uid.
vi: {users}.uid của người dùng.

en: Punctuation
vi: Dấu chấm câu

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
vi: Để đổi mật khẩu hiện tại, vui lòng nhập mật khẩu mới vào.

en: Policy
vi: CHÍNH SÁCH

en: Weight for @title
vi: Độ nặng cho @title
