Password Policy (7.x-1.0-rc1) - en to fi translation catalogue (51 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Reset to defaults
fi: Palauta oletukset

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: List
fi: Lista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Action
fi: Toiminto

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Available variables are:
fi: Mahdolliset muuttujat ovat:

en: Edit
fi: Muokkaa

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Password
fi: Salasana

en: Weight
fi: Paino

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Save
fi: Tallenna

en: Add
fi: Lisää

en: View
fi: Näytä

en: Length
fi: Pituus

en: History
fi: Historia

en: The configuration options have been reset to their default values.
fi: Asetukset on palautettu oletusarvoihinsa.

en: Create
fi: Luo

en: Good
fi: Hyvä

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Warning
fi: Varoitus

en: Medium
fi: Keskiverto

en: Other
fi: Muu

en: Save changes
fi: Tallenna muutokset

en: Visibility settings
fi: Näkyvyysasetukset

en: Expiration
fi: Voimassaoloaika

en: Change
fi: Muuta

en: The changes have been saved.
fi: Muutokset on tallennettu.

en: Blocked
fi: Suljettu

en: Passwords match:
fi: Salasanat täsmäävät:

en: Uppercase
fi: Muunna isoiksi kirjaimiksi

en: User's {users}.uid.
fi: Käyttäjän {users}.uid.

en: Role ID.
fi: Roolin ID.

en: The password does not include enough variation to be secure.
fi: Salasanassa ei ole riittävästi vaihtelua ollakseen turvallinen.

en: Password must be at least one character in length. | Password must be at least @count characters in length.
fi[0]: Salasanan tulee olla vähintään yhden merkin pituinen.
fi[1]: Salasanan tulee olla vähintään @count merkin pituinen.

en: Lowercase
fi: Muunna pieniksi kirjaimiksi

en: Punctuation
fi: Välimerkit

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
fi: Vaihtaaksesi nykyisen salasanan, kirjoita uusi salasana molempiin kenttiin.

en: Password settings
fi: Salasana-asetukset

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title
