Password Policy (7.x-1.0-rc1) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: Password
ht: Mo pas

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Good
ht: Bon
