Password Policy (7.x-1.0-rc3) - en to be translation catalogue (43 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Reset to defaults
be: Вярнуцца да прадвызначаных наладак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: List
be: Спіс

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Enabled
be: Уключана

en: Action
be: Дзеянне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Available variables are:
be: Даступныя зьменныя:

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Password
be: Пароль

en: Weight
be: Вага

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: Add
be: Дадаць

en: View
be: Праглядзець

en: History
be: Гісторыя

en: The configuration options have been reset to their default values.
be: Налады канфігурацыі былі вернутыя да прадвызначаных

en: Create
be: Стварыць

en: Good
be: Добры

en: Roles
be: Ролі

en: Warning
be: Увага

en: Other
be: Іншыя

en: Save changes
be: Захаваць змены

en: Visibility settings
be: Налады бачнасці

en: Change
be: Змяніць

en: The changes have been saved.
be: Змены былі захаваныя.

en: Blocked
be: Заблакавана

en: Passwords match:
be: Паролі паўтараюцца:

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
be: Каб змяніць бягучы пароль, увядзіце новы ў абодвух палях.

en: Weak
be: Слабы

en: Fair
be: Сярэдні

en: Password settings
be: Налады паролю

en: Weight for @title
be: Вага для @title
