Password Policy (7.x-1.0-rc3) - en to et translation catalogue (46 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Reset to defaults
et: Taasta vaikeseaded

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Username
et: Kasutajanimi

en: List
et: Nimekiri

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Enabled
et: Lubatud

en: Action
et: Tegevus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Available variables are:
et: Võimalikud muutujad on:

en: Edit
et: Muuda

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Password
et: Parool

en: Weight
et: Kaal

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Save
et: Salvesta

en: Add
et: Lisa

en: View
et: Kuva

en: Length
et: Pikkus

en: History
et: Ajalugu

en: The configuration options have been reset to their default values.
et: Seadistus väärtused on algväärtustatud.

en: Create
et: Loo

en: Good
et: Hea

en: Roles
et: Rollid

en: Warning
et: Hoiatus

en: Other
et: Muu

en: Save changes
et: Salvesta muudatused

en: Visibility settings
et: Nähtavuse seaded

en: Expiration
et: Aegumine

en: Change
et: Muutmine

en: The changes have been saved.
et: Muutused on salvestatud.

en: Blocked
et: Blokeeritud

en: Passwords match:
et: Paroolid kattuvad:

en: User's {users}.uid.
et: Kasutaja  {users}.uid.

en: Role ID.
et: Rolli ID.

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
et: Parooli muutmiseks sisesta mõlemale väljale uus parool.

en: Weak
et: Nõrk

en: Fair
et: Piisav

en: Weight for @title
et: @title kaal
